מצאו את המשרה הבאה שלכם

מה אומרת לך המילה "אסתטיקה"?

לקחנו שלוש עובדות של כללית אסתטיקה למשחק אסוציאציות. היה מעניין וגם משעשע

תחום הרפואה האסתטית בישראל הוא דינמי ומתפתח כל הזמן. הרופאים, המטפלים, מסירות השיער ועובדות המנהל בעשרות המרפאות של רשת כללית אסתטיקה הפרושות בכל רחבי הארץ, מטפלים מדי יום במאות לקוחות. ישבנו למשחק אסוציאציות קליל עם שלוש עובדות של כללית אסתטיקה ושאלנו אותן מה אומרות להן המילים האלה.

טל אוזנבוי, אחראית משמרת | כללית אסתטיקה במודיעין

הגשמת חלומות

"אסתטיקה בעיניי היא דרך חיים. מאוד חשוב שנאהב את עצמנו ונשלים עם מי שאנחנו, אבל לפעמים יש בנו משהו שמציק לנו ומוריד את הביטחון העצמי. הטיפולים שאנחנו עושים הם משני-חיים ואני נהנית לעבוד במקום שמטפל באנשים. אני אוהבת לעזור להם להרגיש טוב עם עצמם ולהגשים להם את החלום. זה כיף אדיר וסיפוק ענק ויש בזה גם תחושת שליחות. ההרגשה נהדרת כשמטופל מגיע אחרי טיפול ומודה לנו שעזרנו לו לשנות את חייו ולהגשים חלום".

נוחות

"המרפאה קרובה מאוד הביתה – שתי דקות נסיעה בלבד בבוקר. זה יתרון אדיר כי אני לא צריכה להיתקע בפקקים או למהר בטירוף כדי להספיק להגיע בזמן. העבודה במשמרות מאפשרת המון חופש ואם יש לי סידורים להספיק, אני לא צריכה לקחת יום חופש במיוחד. אני מסדרת את המשמרות לפי הנוחות שלי וגם יש הרבה ערבות הדדית בין העובדות – תמיד אפשר למצוא מישהי שתחליף אותי או תבוא לקראתי. בתקופה לחוצה אני יכולה להוסיף או להוריד משמרות לפי הצורך – זה מאוד נוח".

אתגרים

"אני אוהבת אתגרים ולמזלי הם חלק קבוע מהעבודה. אני תמיד יושבת עם הרופאים ומקבלת מידע על ניתוחים ועל טיפולים ושותפה לייעוץ שניתן ללקוחות. בגלל שהעבודה כל-כך דינמית, נתקלים כל הזמן במקרים חדשים שדורשים פתרונות ייחודיים, ואז תמיד יש חשיבה משותפת מה סוג ותוכנית הטיפול המתאימים. כל התמודדות מוסיפה עוד לניסיון שלי והאתגרים בעבודה הופכים את הכול ליותר מעניין".

משפחה

"זה אחד המאפיינים של העבודה בכללית אסתטיקה – אווירה חמה ומשפחתית במרפאה. יש קשרים טובים בין עובדי המנהל וגם מול הרופאים וההנהלה. אנחנו מכירים היטב ועוזרים אחד לשני – הכל תמיד בגובה העיניים ותמיד יש עם מי להתייעץ ובמי להיעזר. את יכולה להיות מי שאת באמת ומקבלים אותך תמיד בחיוך".

הילה אלון, מנהלת אדמיניסטרטיבית | כללית אסתטיקה ברמת-אביב

אסתטיקה

"זה המותג הכי יפה, תרתי משמע. גם בפן האנושי כמקום עבודה – בעבודת הצוות וביחסים המעולים בין העובדים, וגם מבחינת האתגר המקצועי. תחום האסתטיקה מאוד מתפתח בשנים האחרונות ובניגוד למקומות אחרים שעוסקים בתחום, אנחנו נתונים לביקורת של משרד הבריאות. זה המקום ללמוד את העבודה בדרך המקצועית ביותר ולצבור ניסיון, כי התקנים שלנו הכי מחמירים".

פיתוח אישי

"לפני שעברתי למרפאת רמת-אביב עבדתי בכללית אסטיקה בנתניה. הגעתי לכאן בלי ידע קודם בתחום והיה לי חשוב להוכיח את עצמי. מהר מאוד צברתי ידע וניסיון בעבודה, המנהלים שלי האמינו בי והציעו לי להתקדם למרפאה גדולה יותר. בכללית אסתטיקה רואים אותך. אם את עובדת טובה ומשקיעה, יהיה מי שיפתח לך את הדלת להתפתח הלאה ואני יודעת שאם ארצה, גם כאן תמיד יש לי לאן להתקדם".

שילוב

"אני אימא לשלושה ילדים קטנים. חשוב לי למצוא אתגר בעבודה ולהביא את עצמי לידי ביטוי ועם זאת, אני לא מתפשרת על חיי משפחה ועל הגידול של הילדים. מבחינתי העבודה בכללית אסטיקה היא השילוב המושלם: גם קרבה לבית, גם משמרות שמאפשרות גמישות לאורך היום וגם דינמית ומאתגרת".

ידע

"מרכיב מאוד חשוב בעבודה שלנו. אנחנו עובדות בצמוד לרופאים ולומדות המון על עולם האסתטיקה. זה עולם עשיר ומגוון – ממש לא רק בוטוקס. יש המון תחומי טיפול: עבודה עם לייזר, הזרקות שמסייעות לטפל במגוון בעיות ופגמים, טיפול בהזעת יתר ועוד. היתרון של עבודה בארגון יציב וגדול הוא שתמיד יש ממי לרכוש את הידע. אני עובדת עם אנשים מנוסים – מומחים בתחומם – ובכל יום לומדת משהו חדש".

דניאל אברהם, מ"מ מנהלת אדמיניסטרטיבית ומנהלת שרות לקוחות במרפאה | כללית אסתטיקה בבאר-שבע

משמרות

"נוחות וכיף! אני צעירה ואין לי ילדים אז בימים של משמרות-ערב אני מתעוררת מאוחר ולוקחת את כל היום באיזי. וכשאני עושה משמרות בוקר זה מפנה לי לגמרי את אחר הצהריים. לא רק שזה נוח מאוד, המשמרות מאפשרות לי לשמור על רעננות ולא להישחק כל יום משעה 9:00 עד 17:00. אני שמחה שיש לי אפשרות לגמישות בשעות העבודה שלי".

נעורים

"להיראות טוב ולהרגיש טוב עם עצמך. קודם כל אנחנו עוזרים למטופלים לשמור על הנעורים, עוזרים להם להיראות טוב יותר. גם סביבת העבודה והאווירה במרפאה היא צעירה – המון רופאים ועובדות מנהל צעירים וגם המבוגרים יותר שומרים כאן על נפש צעירה. יש כנראה משהו בקצב העבודה ובדינמיות שמשאירים את כולם צעירים".